inEpilepsy

Sağlık
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43.22 MB
  • Sürüm 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici INSENSE YAZILIM Inc.

inEpilepsy indir. Tıbbi kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Yerli epilepsi uygulaması olarak tanıtımı yapılan inEpilepsy resmi olarak tanıtıldı. iOS platformunda yer alan uygulamayı inEpilepsy indir adımlarını takip ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. 3 yıl boyunca üzerinde çalışmaların sürdüğü uygulamada, akademisyenler ve yazılım geliştiricileri görev aldı.

inEpilepsy indir

inEpilepsy uygulamasını cihazlarınıza indirmek için inEpilepsy indir adımlarını takip etmeniz yeterli. Dakikalar içerisinde cihazınıza indirilecek uygulamayı, kayıt aşamalarını geçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulama, dünya genelindeki milyonlarca epilepsi hastalarına hitap ediyor.

inEpilepsy uygulaması ne işe yarar?

inEpilepsy, kullanıcıların epilepsi nöbetlerinin 180 saniye öncesinde bilgilendirilmesini hedefliyor. Kullanıcıların aldığı bu bilgilendirmeler sayesinde ise güvenli yerde kalması, düşebileceği ya da çarpabileceği yerlerden kendini uzak tutması sağlanıyor. Üstelik uygulama kapsamında hem kullanıcıları hem de yakınları bilgilendiriliyor. Bu sayede epilepsi hastalarının yardımına yetişilmesi de kolaylaşıyor. Uzakta olan hastaların bilgileri haritayla da yapıldığından dolayı inEpilepsy sayesinde konum bilgileri alınabilmesi de mümkün.

Kullanıcının yaşadığı epilepsi nöbetleri, uygulama kapsamında tutularak kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede hastalığın tedavisi sırasında uzman doktorların bu verilerden yararlanması, daha iyi bir tedavi sunulmasına da destek olmaktadır. Zira nöbet geçirdikten sonra nöbetin ne kadar sürdüğü, nasıl bir türde yaşandığı ayrıntılı olarak belirtilmektedir.

inEpilepsy’nin bir diğer avantajı ise ilaç kullanımında da destek sağlaması. Hastaların sistemde tanımlanan ila ç bölümünden kullanacağı ilaçları girmesi, hem doz hem de kullanım takibini kolaylaştırmaktadır.

İnsense Yazılım A.Ş. tarafından geliştirilen uygulamada Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. iOS işletim sisteminde uygulamayı kullanmak isteyenlerin iOS 13 ve üzeri işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Uygulama boyutu ise 45.3 MB. macOS işletim sisteminde uygulamayı kullananların ise macOS11 işletim sistemini kullanması gerekmektedir.

inEpilepsy indir