inEpilepsy

Sağlık
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

inEpilepsy indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

inEpilepsy, Türkiye’deki yazılımcılar ve akademisyenler tarafından geliştirilen bir Android epilepsi takip uygulamasıdır. Gelişmiş özellikleriyle dünya genelinde epilepsi hastalığı yaşayan milyonlarca kullanıcıya hitap eden inEpilepsy, kullanıcıların nöbet öncesinde bilgilendirilmesini ve böylece güvenli alanda kalmasını sağlamaktadır. Android işletim sistemindeki kullanıcılarının ücretsiz olarak kullanabileceği uygulamayı siz de telefona indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

inEpilepsy indir

inEpilepsy indir adımlarını takip ettikten sonra uygulamanın cihazlarınıza kurulması dakikalar sürecektir. Ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz uygulamada, kullanıcıların daha iyi takip ve tüm özelliklere erişebilmesi adına profil oluşturması gerekmektedir. Profil oluşturulduktan sonra hastanın tüm bilgileri burada kayıtlı tutulmaya başlanmaktadır. Bu sayede kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamadan tüm sağlık verilerini incelemesi, tedavisinde bu verileri kullanması mümkün olmaktadır. inEpilepsy, 3 yıllık çalışma sonucunda son haline ulaşırken, yazılım geliştirmede de yine Türk yazılımcılar görev almıştır.

inEpilepsy ne işe yarar?

inEpilepsy, epilepsi hastalarının nöbetten 180 saniye önce bilgilendirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcıların güvenli bir alan geçmesi için süre tanınmaktadır. Uygulamanın bir diğer öne çıkan özelliği ise inEpilepsy ayarları üzerinden yapılacak tanımlamalar ile nöbetlerin yakınlara da bilgilendirilmesi. Harita konum paylaşımı ile bilgilendirilebilecek yakınlar, uzakta oldukları sürede de bu bilgiler sayesinde hızlı bir şekilde epilepsi hastasının yanına gidebilmektedir.

Geçirilen hastalıkta epilepsi nöbet türü ve süresi gibi tüm veriler uygulama tarafından takip edilmektedir. Bu veriler, kullanıcı sağlık verisi olarak uygulamada tutulmaktadır. Bu sayede nöbetleri tekrar aralıkları, ne kadar sürdüğü, hastayı ne kadar etkilediği ayrıntılı olarak belirlenmektedir.

inEpilepsy’nin bir diğer önemli özelliği ise ilaç kullanımıdır. Kullanılan ilaçları tanımlayacak olan kullanıcılar hem doz hem de saat hatırlatmaları ile ilaçlarını aksatmadan kullanma imkanına sahip olmaktadır.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

inEpilepsy indir